Recenze: Sonnentor koření a kořenící směsi

Dneska zavítáme opět pod pokličku do kuchyně, recenze Sonnentor koření a kořenících směsí je tu! Mrkneme se spolu na složení, chuť a použití různých oblíbených produktů, které jsou i našimi velkými pomocníky při každodenním vaření.

Přiznám se, že Sonnentor je pro mě osobně naprostá špička a v oblasti koření a čajů téměř nikdy nevolím jinak.

O značce Sonnentor

Dovolím si zde citovat jejich filozofii, která zní: „Jsme průkopníci ve výrobě kvalitních bioproduktů v oblasti bylin, čajů a koření. Pracujeme s ohledem k životnímu prostředí a s respektem vůči lidem. Snažíme se inspirovat ostatní a měnit svět k lepšímu. Podnikáme zodpovědně, a díky tomu můžeme do každého domova přinášet zdraví, pohodu a radost.“

Tohle zkrátka mluví za vše a pokud jste doposud tuto značku neznali, doporučuji prozkoumat a vyzkoušet. Já věřím, že si jí zamilujete tak jako my.

Proč volit Sonnentor koření

Jednou jsem někde u nich na stránkách četla krásnou a výstižnou větu, ve které znělo, že člověk nemusí chutím přírody uměle napomáhat.

Bylinky na jejich koření a čaje se velmi šetrně pěstují a sklízí, nic nedělají na sílu a teplota při jejich sušení nepřesáhne teplotu 40°C .

Pokud jste někdy měli, nebo máte možnosti ochutnávat, konzumovat a porovnávat chutě „opravdového“ jídla a toho, kterému bylo více či méně dopomáháno chemicky, tak jistě víte o čem se mluví.

Bohužel všemi chemickými aromaty a dochucovadly vlastně lidi zapomínají jak doopravdy chutná CHUŤ té dané suroviny. Když si vzpomenu na babiččinu zahrádku plnou vůní a opravdových chutí z dětství, vždy mě to neskutečně zaskočí a mrzí mě, že se tam nemohu vrátit a mít znovu ty plné tváře malin, jahod, rajčat a dalšího. Kdy rajče bylo provoněné sluníčkem, půda hnojená trusem kvalitně krmených zvířat, a věděla jsem že chutná sladce a jedinečně.

Ale dost k nostalgii, zpátky do dnešního světa. Světa, ve kterém se pár jedinců snaží abychom zažívaly tyto chvilky plné opravdových chutí i dnes.

Sonnentor patří právě k nim a já jsem moc ráda, že mají na trhu stále větší a kvalitní výběr.

Oblíbené a zajímavé koření

Samozřejmě krom vysoce kvalitního základního koření i my jsme si našli oblíbence v různých kořenících směsí. Nepoužíváme je denně, ale když máme na dané pokrmy ve kterých zazáří chuť, tak to stojí za to.

Navíc v těchto směsích nenajdete žádné dochucovadla a umělé aditiva.

Doporučujeme vyzkoušet:

  • Sonnentor Selské koření na brambory BIO – Naprostá bomba, která u nás při přípravě brambor a batátů nikdy nechybí. (Složení: Petržel bio, Rozmarýn bio, Česnek bio, Saturejka bio, Cibule bio, Mořská sůl konv. (8 %), Chrpa květ bio, Dobromysl bio, Měsíček květ bio,Paprika sladká bio mletá, Galgán bio, Pepř černý bio)
  • Sonnentor Koření na pizzu a těstoviny BIO – Tato směs nikdy nechybí v rajčatové omáčce na těstoviny, či domácí pizze. (Složení: bazalka, dobromysl, tymián, libeček)
  • Sonnentor Sbohem soli – zeleninová BIO – Velkým pomocníkem mi byla zejména v začátcích příkrmů pro dceru. (Složení: zelenina bio 63,7% (mrkev bio 14%, pastinák bio, dýne bio, rajčata bio 9,3%, cibule bio 9%, červená řepa bio), petržel bio, paprika sladká bio, kerblík bio, kurkuma bio, libeček bio, česnek medvědí bio, česnek bio)

Toto jsou tři naše nejpoužívanější směsi, které jsem zkrátka musela vypíchnout. Další včetně těchto můžete v klidu prozkoumat tady. Výběr je opravdu pestrý, široký a hlavně velmi chutný.

Závěrečné hodnocení recenze: Sonnentor koření a kořenící směsi

SLOŽENÍ
– Všechny koření a kořenící směsi jsou naprosto čistého složení ve velké kvalitě.

ZNAČKA
– Značce Sonnentor zkrátka lze věřit po všech stránkách.

VELKÝ VÝBĚR
– Opravdu velký výběr produktů ve vysoké kvalitě.

NESHLEDÁNO
– Možná snad, že velmi rychle mizí, jinak vše naprosto v pořádku.

 

Recenze: Sonnentor koření a kořenící směsi

Sonnentor koření - selské koření na brambory

Sonnetor - sbohem, soli! - koření a kořenící směsi

Pokud se vám dnešní recenze Sonnentor koření líbila, mrkněte i na další články zde:

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek