Recenze : šampon URTEKRAM (Kopřivový proti lupům BIO, s tea tree pro podrážděnou vlas. pokožku BIO)

Dneska se podíváme na recenzi dvou šamponů od skvělé značky Urtekram z Dánska – šampony proti lupům a na podrážděnou vlasovou pokožku. Značka Urtekram určitě stojí za pozornost, neboť z malého obchodu s bylinkami se vypracovali na největší prodejce BIO produktů ve Skandinávii.

Jejich velké plus u nás získávají jednak tím, že si zakládají na tom, aby důsledně řešili ekologický dopad celého výrobního procesu, a to výběrem daných surovin, výrobou, balením a dopravou. 

Já osobně jsem v době hormonálních změn spojených s těhotenstvím začala mít trošku problémy s pokožkou hlavy a tak jsem se dostala k těmto dvoum produktům.

 

 

Jako první jsem sáhla po…

Recenze: Urtekram Šampon s tea tree pro podrážděnou vlasovou pokožku BIO

Antimikrobiální a další účinky tea tree jistě dobře všichni známe a navíc šampon dále obsahuje mnou tolik milovanou levanduli a kůru z magnolie. Zkrátka jsem potřebovala, aby daný šampon nijak pokožku zbytečně nedráždil, nevysušoval, ale naopak tak trochu napomohl k tomu, aby se pokožka hojila a nebyla zbytečně zatěžována. 

Za mě tenhle šampon splňuje vše co jsem si od něj přála, ale hlavně po měsíčním používání se rapidně snížila svědivost pokožky a opravdu došlo ke zklidnění nepříjemných pocitů. Pokud tedy hledáte čistě přírodní a šetrnou péči svědivé pokožky hlavy, tak z vlastní zkušenosti mohu tenhle přípravek všemi deseti doporučit.

 

 

Druhým dnešním šamponem, je…

Recenze: Urtekram Kopřivový šampon proti lupům BIO

Tenhle typ šamponu, jak už z názvu vyplývá, je vhodný pro lidi, kteří trpí na tvorbu lupů pokožky hlavy.

Všichni asi víme, že se spousty let používá kopřivový šampon na tento daný problém, a určitě oprávněně, nicméně tady v šamponu máme ještě navíc voňavé a účinné další esenciální oleje, jako jsou muškát, cypřiš, bergamot a uklidňující meduňka. Přípravek také obsahuje zklidňující složku s obsahem Aloe Vera, což oceňuji.

Opět se jedná o 100% přírodní produkt.

Já jsem tvorbou lupů trpěla právě po předešlých obtížích s vlasovou pokožkou spojovanou s předchozím typem recenzovaného produktu. Nicméně tvorba lupů se snížila opravdu na minimum a věřím že tomu pomohla kombinace právě s tímto šamponem.

 

 

U obou produktů je velmi jemně cítit daná složka bylinek, nic agresivního a přehnaného, tak jak to mám ráda.

Pokud máte delší vlasy, doporučuji se mrknout po doplňující péči v podobě kondicionéru, kterých má značka Urtekram opět celou škálu a určitě si vybere každý.

 

Závěrečné hodnocení – URTEKRAM šampony

SLOŽENÍ VÝROBKŮ
– Perfektní čisté složení, navíc v BIO kvalitě.

ÚČINEK
– U obou produktů po pravidelném používání byl zaznamenám očekávaný a požadovaný účinek.

VŮNĚ
– Oba šampony voní moc příjemně, nevtíravě.

VYŠŠÍ CENA
– Jak už to tak u kvalitních produktů, navíc v BIO kvalitě bývá, nicméně se Vám to vrátí v podobě požadovaného účinku.

 

 

 

 

 

 

 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek