Recenze: Purity Vision Levandulový olej BIO

Dají-li se dokupy kvalitní nosné oleje a levandule, nemůže to dopadnout nikdy špatně. Zkušeností s tímto olejem máme už docela dost, využíváme ho asi 2 roky. Takže co? Takže Recenze na Purity Vision Levandulový olej BIO je tu 😉

 

Obrovské benefity levandule nejspíš znáte, ale pojďme si je ve zkratce připomenout


– Její omamná a typická vůně neskutečně dovede zklidnit mysl a zahnat chmury
– Dokáže navodit příjemné pocity zejmnéna před spánkem, jehož kvalitu opravdu dokáže podpořit
– Zklidnit dokáže nejen mysl, ale i pokožku, proto její využití vyhledávají lidé zejména s kožními problémy, jako je především akné, či ekzematická pokožka, ale krásně dovede i hojit drobné poranění a využívá se v péči o jizvy.

 

V tomto případě se levandule nechala pomalu macerovat do třech, za studena lisovaných a velmi kvalitních olejů v BIO kvalitě.

 

Tento olej má opravdu velmi všestranné využití. A jak ho používáme doma my?

Používáme ho opravdu pravidelně, především já a naše roční dcera, už pěknych pár měsíců, ale mám takové tušení že večerní uklidňující vliv má i na manžela. 🙂

 

Rozhodně doporučuji dopřát si čas od času večerní společnou, nebo naopak velice izolovanou koupel s několika kapkami👍 vůně levandule vás opravdu krásně uvolní a děti zklidní a připraví ke spánku.

 

Já si po koupeli dopřávám právě s tímto olejem kompletní naolejování těla a jelikož dcera usíná zásadně na mém hrudníku, tak na ten se obzvlášť zaměřuji 😁 Lhala bych, kdybych vám tu ale tvrdila, že se položí, pričuchne a do minuty spí, to by asi maminky teď skákali do stropu štěstím. Nicméně pro nás obě je večerní uspávání mnohem příjemnější, když nám pod nos proudí levandule a tak to prostě je.

 

Další příjemnou záležitostí je určitě masáž a prokrvení unavených a uběhaných chodidel, jak našich, tak dětí před spánkem.

 

Za mě je tenhle olej opravdu perfektní, nemám mu co vytknout, snad jen že nějak rychle mizí. 🙂 Mrkněte i na další produkty značky Purity Vision.

 

 

Závěrečné hodnocení

100% přírodní
– to nikdy není na škodu
Vhodné pro děti
– nemusíte se bát, naopak dětem velmi prospěje
Český výrobce Purity Vison
– na trhu jsou od roku 2008 a jejich výrobky jsou zárukou kvality
Univerzální využití
– masáže, koupel, klasická aplikace oleje na pokožku,…
Klidně by mohli dělat i větší a výhodnější balení
– u nás by se neztratilo…

 

 

 
 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek