Recenze: Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální 

Tato česká značka Nobilis Tilia je podle mě absolutní špička v přírodní kosmetice u nás. Určitě musíme vyzdvihnout kvalitu jejich produktů, které pocházejí z ekologického zemědělství a honosí se těmi nejvyššími certifikacemi přírodní kosmetiky světa. Dnes konkrétně se pojďte se mnou mrknout na Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální.

K tomuto hydrofilnímu oleji jsem se dostala v období před porodem, kdy jsem sháněla plně přírodní a hlavně všestrannou pečující záležitost. Jelikož jsem si byla jistá, že bych si přála v prvních dnech po narození dcery, aby necítila místo mámy chemické deodoranty a celkově jiné pachy a vůně, které nejsou se mnou spojené, tak jsem začala s pátraním. Zároveň jsem se samozřejmě ale potřebovala cítit v čistotě a opečovávaná. No co vám budu vyprávět, chvilku se to zdálo jako oříšek.

Značku Nobilis Tilia jsem používala již dřív a většinou splňovala vše co jsem si od kosmetiky žádala.

Ať se jednalo o perné období zkoušek na škole, či později v těhotenství, tak v obou případech mi byly skvělým pomocníkem například jejich vyhlášené inhalační tyčinky, které mohu tímto jen doporučit. (Nobilis Tilia Inhalační tyčinka proti únavěNobilis Tilia Inhalační tyřinka proti nevolnosti)

Tenhle olej opět splňoval vše, co jsem si přála. Aby to bylo prostě čisté a tentokrát ani trošku nevoňavé. 🙂 

Olej neobsahuje žádné přidané éterické oleje, které si ovšem můžete vždy do daného množství samozřejmě dle libosti přidat.

Já jsem využila v prvních dnech po porodu tento čistě hydrofilní mycí olej místo sprchového gelu a zároveň mi perfektně posloužil i jako tělový a pleťový ochranný a pečující olej.

V té době jsem toneřešila, ale určitě bezvadně funguje i na odlíčení.  🙂

Tento olej používám ráda ale i dnes. Nejčastěji již ale jako nosný olej, do kterého si přidávám oblíbené éterické oleje dle potřeby a nálady. Jelikož dobře víme, že éterické oleje na pokožku samostatně nesmí, pouze vždy s kvalitním olejem, kterým přesně tenhle od Nobilis je.


Tipy:

Určitě vyzkoušejte a nebudete litovat.

Za mě osobně tedy velký palec nahoru, nejen za tuhle společnost, ale hlavně za to, že nám zařadila na trh i něco takhle krásně čistého a neutrálního.

 

 

 

Závěrečné hodnocení: Nobilis Tilia Hydrofilní olej neutrální

KVALITA
-Výborné složení té nejvyšší kvality použitých surovin

LOKÁLNOST
-Jeden z nejkvalitnějších českých výrobců přírodní kosmetiky

VŠESTRANNOST PRODUKTU
-Víceúčelové použití (mycí, čistící, ochranný účinek)

BALENÍ
-U mě by se rozhodně opět neztratilo větší a tím pádem i výhodnější balení

 

 

 

 

 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek