Recenze: Purity Vision Růžová voda BIO

Kosmetika od české značky Purity Vision byla má první volba při přechodu na netoxickou cestu mojí každodenní péče. Tenkrát se jednalo o kokosový olej, nicméně od té doby uplynula pěkná doba a tato značka vystřelila na trh spoustu dalšího a pro mě osobně naprosto skvělého! Jelikož růžová voda od Purity Vision je mou stálicí na koupelnové poličce téměř od začátku, pojďme si o ní povědět více.

Značka Purity Vision je respektující a ekologická. A to svojí výrobou, přepravou i prodejem. Jejich výrobky jsou především v BIO kvalitě a mají opravdu všestranné využití.

Tato růžová voda je naprosto geniální a čistá a to zejména co se týče složení. Neobsahuje samozřejmě žádné příměsi, konzervanty a  stabilizátory. Lístky růže Damašské jsou sbírány ručně a co nejšetrněji zpracovány již 2 hodiny od sběru.

Jak jsem již zmiňovala v úvodu, její využití je opravdu všestranné. Používá se především k ošetření, čištění a tonizaci a je vhodná opravdu na všechny typy pleti, a to i té nejcitlivější a těch nejmenších.Dále je super pomocník při fixaci make-upu a ve vypjatých dnech vás určitě i jen tak osvěží zejména díky aromaterapeutickému účinku této vzácnější růže.

Složení této růžové vody je natolik čisté, že jí lze využívat k ochucení pokrmů. Já v kuchyni až takový experimentátor nejsem, ale pokud na to máte kuráž a zachce se Vám třeba ovonět zmrzku či jiný dezert, tak jen s chutí do toho.

Růžovou vodu jsem vlastně zkoušela pouze od této značky a jelikož mi naprosto vyhovuje opravdu po všech stránkách, tak jsem neměla důvod hledat alternativu.

Naprostá bomba je jejich novinka Růžové vody v tmavém obalu. A proč se tomu tak stalo? Tmavé a neprůhledné sklo totiž úplně zajistí nepropustnost světla, jež může při delším působení vodu kazit. Voda Vám tak vydrží dlouho co nejkvalitnější. Super, za tento krok velmi tleskám.

Závěrečné hodnocení – Purity Vision Růžová voda BIO

Všestrannost produktu
– využití od pleti po kuchyň
Český výrobce
– jako vždy podpoříme rádi českou kvalitní značku
100% složení
– naprostá čistota produktu v BIO kvalitě
Praktičnost
– velmi praktické nové tmavé balení proti závadě produktu
Žádné mínusy jsem zatím neobjevila
– … ani po třech letech používání

     

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek